Úřad průmyslového vlastnictví

secondlevel image

12. 4. – Workshop: WIPO pro ženy podnikatelky v oblasti průmyslového designu

Světová organizace duševního vlastnictví (WIPO) pořádá meziregionální online workshop týkající se sdílení zkušeností na téma Duševní vlastnictví pro ženy podnikatelky v oblasti průmyslového designu, který se bude konat ve středu 12. dubna 2023 od 9:30 středoevropského času.

Cílem workshopu je zlepšit dovednosti a znalosti v oblasti ochrany a správy duševního vlastnictví mezi ženami v odvětví průmyslového designu a umožnit jim zvýšit hodnotu svých výtvorů a vynálezů tím, že jim poskytne platformu pro sdílení jejich osobních příběhů a zkušeností, přičemž zdůrazní výzvy, kterým čelily, a kroky, které podnikly k jejich překonání. To vše s cílem získat komplexní přehled o odvětví průmyslového designu, podpořit vynálezkyně a inovátorky v lepšímu využívání systému duševního vlastnictví, aby se zvýšila jejich účast v národních inovačních systémech a v designovém průmyslu.

Akce bude probíhat v angličtině a jako obvykle je nabízena zdarma. V případě zájmu je možno se zaregistrovat: Webinar registration

Podrobný program